BFC237515243
MFR.Part #
BFC237515243
JLCPCB Part #
C6132274
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 24nF 300V、630V ±3.5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS