MBA02040D6732BC100
MFR.Part #
MBA02040D6732BC100
JLCPCB Part #
C1405880
Description
-55℃~+155℃ 400mW 67.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS