BFC237542751
MFR.Part #
BFC237542751
JLCPCB Part #
C3800033
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 600V、2kV 750pF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS