BFC237515184
MFR.Part #
BFC237515184
JLCPCB Part #
C3789963
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 180nF 300V、630V ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS