V20DM100CHM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V20DM100CHM3/I
JLCPCB Part #
C5144885
Package
TO-263AC-3
Description
1 Pair Common Cathode 100V 10A 200uA@100V 820mV@10A TO-263AC-3 Schottky Diodes ROHS