ERC654K9900FKEB500
MFR.Part #
ERC654K9900FKEB500
JLCPCB Part #
C3577466
Description
-65℃~+175℃ 4.99kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS