BFC237512152
MFR.Part #
BFC237512152
JLCPCB Part #
C3791404
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5nF 300V、630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS