Y14870R10000F9W
MFR.Part #
Y14870R10000F9W
JLCPCB Part #
C7397887
Description
-65℃~+170℃ 100mΩ 1W Metal Foil Resistor ±1% ±15ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS