BFC237511912
MFR.Part #
BFC237511912
JLCPCB Part #
C3788360
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 300V、630V 9.1nF ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS