CRCW08051K18FKTB
MFR.Part #
CRCW08051K18FKTB
JLCPCB Part #
C4249074
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount