BFC237541912
MFR.Part #
BFC237541912
JLCPCB Part #
C3793363
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 600V、2kV 9.1nF ±3.5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS