BFC237511682
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237511682
JLCPCB Part #
C3801760
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 300V、630V 6.8nF ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS