RNC55H3402BSRSL65
MFR.Part #
RNC55H3402BSRSL65
JLCPCB Part #
C3483943
Description
-65℃~+175℃ 125mW 34kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors