SFR2500004991FA500
MFR.Part #
SFR2500004991FA500
JLCPCB Part #
C1376106
Description
-55℃~+155℃ 4.99kΩ 400mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS