BFC237511102
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237511102
JLCPCB Part #
C3802152
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 1nF 300V、630V ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS