BFC237511103
MFR.Part #
BFC237511103
JLCPCB Part #
C3805152
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 10nF 300V、630V ±3.5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS