BFC237510432
MFR.Part #
BFC237510432
JLCPCB Part #
C3809777
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 300V、630V 4.3nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS