SMBG43CA-E3/5B
MFR.Part #
SMBG43CA-E3/5B
JLCPCB Part #
C1981082
Description
-55℃~+150℃ 1uA 43V 52.8V 600W@10/1000us 64.5V 8.6A@10/1000us Bidirectional TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS