BFC233924474
MFR.Part #
BFC233924474
JLCPCB Part #
C3299110
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 470nF X2 ±20% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS