BFC233917182
MFR.Part #
BFC233917182
JLCPCB Part #
C3297975
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 1.8nF 310V X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS