Y162516K8750T9R
MFR.Part #
Y162516K8750T9R
JLCPCB Part #
C4280793
Description
-55℃~+150℃ 16.875kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS