BFC233916224
MFR.Part #
BFC233916224
JLCPCB Part #
C3298811
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 220nF 310V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS