TNPU1206100KAZEN00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPU1206100KAZEN00
JLCPCB Part #
C4301514
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS