WYO222MCMCB0KR
MFR.Part #
WYO222MCMCB0KR
JLCPCB Part #
C6609427
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2nF 440V X1,Y2 ±20% Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS