BFC233913684
MFR.Part #
BFC233913684
JLCPCB Part #
C3297943
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 680nF X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS