BFC233910684
MFR.Part #
BFC233910684
JLCPCB Part #
C3296535
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 680nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS