BFC233913273
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC233913273
JLCPCB Part #
C3298867
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 27nF 310V X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS