TNPW080519R1BEEN
MFR.Part #
TNPW080519R1BEEN
JLCPCB Part #
C1724444
Description
-55℃~+155℃ 150V 19.1Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS