BFC233913224
MFR.Part #
BFC233913224
JLCPCB Part #
C6470992
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 220nF 310V X2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS