TNPU06039K10AYEA00
MFR.Part #
TNPU06039K10AYEA00
JLCPCB Part #
C4110825
Description
-55℃~+125℃ 100mW 9.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS