BFC233915333
MFR.Part #
BFC233915333
JLCPCB Part #
C5595987
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 33nF X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS