BFC233911123
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC233911123
JLCPCB Part #
C3299718
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 12nF 310V X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS