BFC233911124
MFR.Part #
BFC233911124
JLCPCB Part #
C3300468
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 120nF 310V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS