BFC238581911
MFR.Part #
BFC238581911
JLCPCB Part #
C3787905
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 700V、2kV 910pF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS