RN55E9762DBSL
MFR.Part #
RN55E9762DBSL
JLCPCB Part #
C3367131
Description
-65℃~+175℃ 125mW 97.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors