BFC233866822
MFR.Part #
BFC233866822
JLCPCB Part #
C3297071
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 8.2nF Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS