BFC233863822
MFR.Part #
BFC233863822
JLCPCB Part #
C3297287
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 8.2nF Y2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS