BFC233863222
MFR.Part #
BFC233863222
JLCPCB Part #
C3296629
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 2.2nF 300V Y2、Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS