ERC704K9900FKEA500
MFR.Part #
ERC704K9900FKEA500
JLCPCB Part #
C3528581
Description
-65℃~+175℃ 4.99kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS