BFC233863183
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC233863183
JLCPCB Part #
C6470986
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 18nF 300V Y2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS