Y07855R11000B9L
MFR.Part #
Y07855R11000B9L
JLCPCB Part #
C1466546
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 5.11Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS