BFC233860334
MFR.Part #
BFC233860334
JLCPCB Part #
C3297364
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 330nF Y2 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS