EFX1S48K185D132LH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
EFX1S48K185D132LH
JLCPCB Part #
C20073890
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1.8uF 480V X1 ±10% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS