BFC233840334
MFR.Part #
BFC233840334
JLCPCB Part #
C3297862
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 330nF X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS