BFC233840685
MFR.Part #
BFC233840685
JLCPCB Part #
C3299066
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 6.8uF X2 ±20% 插件,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS