RNR65H6813FRB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNR65H6813FRB14
JLCPCB Part #
C3435345
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 500mW 681kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors