BFC233823333
MFR.Part #
BFC233823333
JLCPCB Part #
C3300924
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 33nF X2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS