BFC233821333
MFR.Part #
BFC233821333
JLCPCB Part #
C3298981
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 33nF X2 ±20% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS