RN60D5R11FB14
MFR.Part #
RN60D5R11FB14
JLCPCB Part #
C6407101
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.11Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors