BFC233824332
MFR.Part #
BFC233824332
JLCPCB Part #
C3299350
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 3.3nF 310V X2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS